2022

Zásadní změnou pro ročník 2022 je vytvoření nových jezdeckých kategorií a zrušení podmínky klubové příslušnosti. Do Slováckého Poháru 2022 budou započítáváni všichni jezdci, bez ohledu na to, jestli jsou členy některého z klubů. Není vyžadována ani žádná jezdecká licence. Na konci sezóny proběhne slavnostní vyhlášení výsledků, tak jak bylo zvykem v předchozích letech. V roce 2022 budeme závodit v kategoriích – 50ccm, 65ccm, 85ccm, Ženy, Amatér, Hobby MX1, Hobby MX2, Open, Veterán 40+, 50+. Kategorie Amatér je určena pro nezkušené začínající jezdce. Kategorie Hobby je určena pro Hobby závodníky. Kategorie Open je nejvyšší výkonnostní třídou. Pořadatel si vyhrazuje právo na případné přesunutí jezdce do vyšší kategorie. Podle jezdecké účasti je možné, že budou některé rozjížďky spojeny. Vyhlašovány však budou vždy samostatně. Pro ročník 2022 byl vytvořen kalendář (více info viz kalendář) Je možné, že kalendář bude ještě během sezóny upraven. Startovné pro ročník 2022 bylo stanoveno na 900kč za závod.
Měření bude probíhat čipovou časomírou. 
Přihlašování na jednotlivé závody bude probíhat vždy předem, jakmile bude vyvěšen plakát/pozvánka na závod. V případě že nebude kategorie zaplněna, bude možno se přihlásit i na místě v den závodu. Prosím všechny jezdce, kteří se chtějí ročníku 2022 účastnit, aby poslali předběžnou přihlášku na https://forms.gle/PiPuJMrsM9S9CDAz7 Je to důležité pro sestavení předběžné startovní listiny a registraci startovních čísel. Veškeré dotazy směřujte taky prosím na brazdilpavel@seznam.cz
 
Těšíme se na všechny jezdce
 
2021
 
Ročník 2021 Slováckého Poháru je ZRUŠEN vzhledem k situaci s COVID-19, 
 
 
2020
 
Ročník 2020 Slováckého Poháru je ZRUŠEN vzhledem k situaci s COVID-19, 
 
 
Na schůzce teamů v 26.2.2020 jsme se dohodli se všemi zástupci klubů/spolků že:
 
– Z důvodu slabé účasti v kategorii Slovácký pohár OPEN a v dětských kategoriích Slováckého poháru třídy SP 65ccm a SP 85ccm budou tyto kategorie nově otevřeny i pro závodníky bez klubové příslušnosti. Pořadatelé jednotlivých závodů už nebudou vypisovat tzv. ,,VOLNÉ ZÁVODY,, ve výše uvedených třídách a všichni jezdci budou po zaplacení startovného automaticky zařazeni do Slováckého poháru a budou sbírat body do celkového hodnocení seriálu.
 
– Třídy Slovácký pohár HOBBY  a Slovácký pohár VETERÁN 40+/50+ zůstávají uzavřeny jen pro jezdce z jednotlivých klubů. Pro ostatní (volné) závodníky těchto kategorií bez klubové příslušnosti budou pořadatelé i nadále vypisovat závody třídy  „VOLNÝ HOBBY,, ve kterých se body do celkového hodnocení počítat nebudou.
 
– Startovné pro sezonu 2020 bylo stanoveno:
   Třídy Slovácký pohár 65ccm a 85ccm – 200 kč/os
   Jezdci Slováckého poháru s klubovou příslušností – 400 kč/os
   Jezdci Slováckého poháru OPEN bez klubové příslušnosti – 600 kč/os
   Jezdci tříd „VOLNÝ HOBBY,, – 600 kč/os
 
– Stále platí, pokud by se chtěl některý z jezdců stát členem některého z klubů (Boršice, Březolupy, Prakšice, Žlutava) má možnost oslovit zástupce jednotlivých klubů a domluvit se na členských podmínkách.
 
– Prosíme „Volné,,  jezdce (případně jejich rodiče), kteří chtějí startovat ve třídách SP 65ccm, SP 85ccm a SP OPEN, aby poslali předběžnou přihlášku na brazdilpavel@seznam.cz 
pozn. Třída OPEN je určena pro zkušené jezdce té nejvyšší výkonnostní kategorie. 
 
– Na Žlutavské trati se pojede jen jeden závod v jarním termínu 30.5. Místo podzimního Žlutavského závodu by se mohl jet nově závod ve Strání – to je ale zatím v jednání. 
 
V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLIV DOTAZŮ MĚ PROSÍM KONTAKTUJTE NA brazdilpavel@seznam.cz
 

 
2019
Na schůzce teamů v lednu 2019 jsme se dohodli se všemi zástupci klubů/spolků a dohodli se že:
 
 – nebude uplatňována platba startovného dopředu. Platby zůstanou stejné jako dosud v den závodu ( pouze SP, neplatí pro Volný závod)
 – startovné pro kategorie 65 a 85 ccm bude 300kč/os.
 – kalendář je stále předběžný a nebyl uzavřen
 
 

 
 
2018
 
Na schůzce teamů v lednu 2018 jsme se dohodli se všemi zástupci klubů/spolků a dohodli se že:
 
– SP se nebude rozšiřovat o novou trať Dubňany
– že bude nové rozdělení jezdců ve třídách Hobby a Open (podle časů ze sezóny 2016 2017)
– Veteránské třídy zůstávají rozděleny podle věku
– třídy 65 a 85 ccm budou startovat samostatně
 
 
 
 
 
 
2017
Na schůzce teamů v lednu 2017 jsme se dohodli se všemi zástupci klubů/spolků a:
 
-vytvořili pravidla pro Slovácký pohár a pro Závodiště,
-vytvořili Jury seriálu,
-vytvořili a zprovoznili jsme web www.slovackypohar.cz , kde chceme uvádět veškeré informace o jednotlivých závodech na jednom místě. Pozvánky, info k závodům, fotogalerie, diskuzi, soupisky a průběžné pořadí. Prosím každého o přečtení si „pravidel„.
-uzavřeli spolupráci pro tento ročník se společností SPP Vyškov, která bude na všech závodech zajišťovat zdravotní dohled,
 
 
 
Vzhledem k výše uvedenému bylo stanoveno startovné na 400kč pro Slovácký pohár a 500kč pro Volný závod a děti 200kč
 
Souběžně budou  informace i na FB